Autor: Klodiana

Floktore / Nga Klodiana -

Dua Lipa feston 22-vjetorin

Ditën e djeshme  Dua Lipa ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të.   Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka marrë urime dhe shumë dhurata në 22 vjetorin e lindjes…