Autor: Klodiana

Telegrama / Nga Klodiana -

Asgjesohen 1 300 bimë kanabis në Krujë

Asgjesohen 1300 bimë kanabis në Krujë. Efektivët e komisariatit të këtij qyteti gjatë kontrollit të ushtruar gjatë ditës së djeshme në fshatin Borizanë dhe Derven,  gjetën të kultivuara 1300 bimë…

Kalitje / Nga Klodiana -

Roma humbet Champions-in

Skuadra italiane humbi në shtëpi ndeshjen e dytë ndaj Portos me rezultatin 0-3, ndërkohë që një javë më parë kishte barazuar në Portugali me rezultatin 1-1 . Ndikuan në rezultat dy…