Autor: Klodiana

Floktore / Nga Klodiana -

Rihanna feston 29 vjetorin e lindjes

Këngëtarja e hitit “Work” Rihana mbush sot 29 vjeç. Rihanna feston sot ditëlindjen me shumë suksese mbi supe dhe me këngë të cilat janë bërë hit në klasifikimin e top…

Floktore / Nga Klodiana -

Kylie Jenner: Nuk kam zmadhuar gjoksin

19-vjeçarja Kylie Jenner disa muaj më parë mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e gjoksit duke thënë se ishte një ndryshim për shkak të hormoneve dhe moshës. Kylie është vendosur…