Autor: Klodiana

Kalitje / Nga Klodiana -

Dënohet nga Disiplina, reagon Partizani

Pas dënimit nga Disiplina me 4 ndeshje pa tifozë, klubi i Partizanit shpreh shqetësimin se FSHF po favorizon klube të caktuara në kampionat këtë sezon, duke vazhduar të dëmtojë në mënyrë…

Rrokull Shqipërisë / Nga Klodiana -

Nis masakra mbi Valbonë

Ekskavatorë, makineri të mëdha pushtojnë luginën e Valbonës. Në një situatë, ku vemendja është tek çadra e protestës së opozitës dhe tek zbatimi i vetting-ut, Valbona po shkatërrohet nga ndërtimet e…