Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aurela Gaçe: Mos u çudit Ariel, secila nga ne është pak ti

Nga Media 0

“Secila nga ne është pak ti Ariel”. Kështu i drejtohet Aurela Gaçe 21-vjeçares Ariela Murati  që u vra nga Aldison Belulaj.

“Qysh dje s’dija si të shprehja ate që mendoja, ate që ndjeja. Qysh dje e dashur Ariel doja të ngushelloja familjen tende, paçka se nuk njiheshim, por s’dija si pasi dhimbja e humbja për ta duhet të jetë aq shkatërruese…paçka se nuk njiheshim, unë e dashur Ariel të them se secila nga ne është nga pak TI. Po, po, mos u çudit. Secila nga ne. U prehsh në paqe ëngjëll, e qofsh e fundit e kësaj katrahure e çmendurie njerëzore. Zoti u lehtësoftë dhimbjen prindërve”, ka shkruar këngëtarja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej