Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Atletet Coverse nuk dalin lehtë nga moda. Ja si ti vishni

Nga Rexhina Biba 0

Moda ndonjëherë edhe rikthehet, prandaj disa firma nuk dalin kurrë nga ajo.

Ekspertët e modës në New York kanë dhënë sinjalin pozitiv në rikthimin e atleteve Converse, të cilat  erdhën si model për herë të parë në  Massachusetts në vitin 1908 nga Marquis Mills Converse.

Shikoni për më tepër disa nga modelet:

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej