Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Athinë, arrestohet 25 vjeçari, trafikonte lëndë narkotike në Shqipëri-Greqi-Hollandë

Nga Ejona 0

Policia greke ka arrestuar një 25-vjeçar grek pasi akuzohet për trafikim lëndësh narkotike.

25 vjeçarit i janë sekuestruar në makinë 12 pako me 78 kg 850 gram marijuanë, sasi kjo e trafikuar nga kufiri shqiptaro-grek, në fshatrat kufitare të Janinës drejt një shteti në Europën Perëndimore.

sfuiale

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej