Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Athinë, arrestohet 25 vjeçari, trafikonte lëndë narkotike në Shqipëri-Greqi-Hollandë

Nga Ejona 0

Policia greke ka arrestuar një 25-vjeçar grek pasi akuzohet për trafikim lëndësh narkotike.

25 vjeçarit i janë sekuestruar në makinë 12 pako me 78 kg 850 gram marijuanë, sasi kjo e trafikuar nga kufiri shqiptaro-grek, në fshatrat kufitare të Janinës drejt një shteti në Europën Perëndimore.

sfuiale

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej