Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Asambleja e PS/ Tahiri: Vitin tjetër, rezultatet më të pa imagjinuara në luftën kundër drogës

Nga Ejona 0

 

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është shprehur se vitin e ardhshëm do të kemi rezultatet më të paimagjinuara në luftën kundër drogës.

Në mbledhjen e fundit të Asamblesë së PS-së për vitin 2016, Tahiri tha: “Dhe për vitin tjetër, me strategjinë për luftën kundër drogës, do të kemi rezultatet më të pa imagjinuara në këtë luftë.”

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>