Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Art në një parking të Tiranës

Nga Media 0

Nga Armand Bajrami

Të ishte ekspozuar në një galeri arti do të ishte një instalacion mbresëlënës. Por është thjeshtë tek parkingu i lagjes.
Duhet ta ketë vënë roja aty.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej