Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Arrestohet djali rebel i aktorit Nicolas Cage

Nga Klodiana 0

Arrestohet djali i aktorit Nicolas Cage, pasi drejtonte automjetin në gjendje të dehur.

Policia kishte parë mjetin e djalit të aktorit, që kishte kaluar limitin e shpejtësisë së lejuar dhe ishte vënë në ndjekje të tij. Arratisja e guximshme e 26-vjecarit me makinën e tij Chevrolet Camaro, përfundoi me përplasjen e tij me një pemë.

Më pas i riu u shoqëruar në komisariatin e policisë por u lirua pas disa orësh, duke paguar dhe gjobën 30 mijë dollarë. Kjo nuk është hera e parë që Weston Cage përfundon në polici.

Në vitin 2011 ai u arrestua për dhunën që ushtronte ndaj bashkëshortes së tij, me të cilën u nda pak kohë më vonë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej