Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Arrestohet deputeti kosovar Milaim Zeka, u premtoi qytetarëve punë në Gjermani

Nga Media 0

Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, është arrestuar para pak çastesh nga Policia e Kosovës.

Sipas Mediave kosovare, deputeti është arrestuar për mashtrim. Zeka dhe Ilir Krasniqi, dyshohen se kanë mashtruar 920 kosovarë për punësim në Gjermani.

Brenda 48 orëve pritet të shprehet Gjykata e Prishtinës, nëse Zeka do mbahet në qeli apo do lirohet.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej