Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Arrestohen studentët, shkruan ermin e Ramës, Shalsit e Ballës në koshin e plehrave

Nga Media 0

Dy studentë aktivistë në protestën kundër miratimit të ligjit për plehrat, janë arrestuar mbrëmë nga policia. Ata kanë shkruar në disa kosha plehrash ermin e kryerminsitrit dhe deputetëve socialistë. Për këtë arsye, policia i ka arrestuar dy studentët Klodian Leka dhe Bislim Lakna. Ndërkohë emri i Edi Ramës, Eduard Shalsit dhe Taulant Ballës janë të shkruar ën koshat e plehrave në rrugën Muhamet Gjolleasha.

plehrat2

plehrat3

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej