Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Arrestohen 5 shpërndarës kokaine në Tiranë

Nga Media 0

Pesë shtetas të akuzuar si shpërndarës të dozave të kokainës  në Tiranë. Policia e Shtetit sqaron se këta shtetas në bashkëpunim me njëri tjetrin shisnin lëndë narkotike e llojit të dyshuar kokainë me klientelë kryesisht në zonën e Oxhakut, Xhamllikut etj në qytetin e Tiranës.

Në pranga përfunduan:

Elton Hasnjoku, 41 vjeç, banues në Tiranë.

Armand Pisha, 28 vjeç, banues në Elbasan.

Migen Jani, 34 vjeç, banuese në Elbasan.

Shpetim Myrta, 51 vjeç, banues në Elbasan, i dënuar më parë.

Mariglen Gostima, 26 vjeç, banues në Elbasan, i dënuar më parë.

Gjatë kontrollit të ushtruar në 2 automjetet tip “Golf 5”, që këta shtetas leviznin i’u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provave materiale:

• 256.5 gramë lëndë e dyshuar narkotike e llojit “Kokainë”

Gjithashtu janë sekuestruar në cilësinë e provave materiale:

• 2 automjete

• 8 telefona celularë

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej