Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Arrestohen 2 persona, ngacmuan seksualisht një 28-vjeçare

Nga Skenderi 0

Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy persona, të cilët kanë ngacmuar seksualisht në autobus një vajzë 28 vjeçe.

Shtetasit: Festim Latifi, 60 vjeç dhe Sokol Hallkokondi, 46 vjeç, banues në Tiranë, ngacmuan seksualisht 28 vjecaren H. N, në stacionin e autobuzit të linjës së Shkozës.

Më datë 13.10.2016, u arrestuan shtetasit: Festim Latifi, 60 vjeç dhe Sokol Hallkokondi, 46 vjeç, banues në Tiranë, në stacionin e autobuzit të linjës së Shkozës, kanë ngacmuar seksualisht shtetasen H. N., 28 vjeçe, banuese në Tiranë. Parashikuar nga Neni 108/a i Kodit Penal”, sqaron policia.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej