Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Arrestimi i Haradinajt/ Rama: Skandaloze që BE nuk ka fshirë urdhër-arrestet e Serbisë

Nga Skenderi 0

Kryeministri i vendit Edi Rama e ka cilësuar arrestimi e kreut te AAK-së Ramush Haradinaj nga autoritet Franceze një apsurditet dhe si të pabesueshme .

Në një reagim në Twitter Rama e cilëson si skandakloze që urdhër arrestet e Serbisë për Haradinaj nuk janë fshirë ende nga Bashkimi Europian.

Ndalimi i Haradinajt një absurditet! E pabesueshme që urdhër-arrestet e Serbisë s’janë fshirë ende nga kompiuterat e BE-së #Skandaloze”, shkruan Rama në Twitter.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej