Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Arrestimi i Haradinaj/ Kryesia e Kuvendit në Kosovë seancë të jashtëzakonshme

Nga Ejona 0

Kryesia e Kuvendit në Kosovë do të mblidhet sot për të shqyrtuar kërkesën për mbajtjen e një seance të jashtëzakonshme për arrestimin në Francë të kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj

Ish-kryeministri i Kosovës dhe Kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, u arrestua në Francë mbi bazën e një udhër arresti ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia.

Arrestohet në Francë ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej