Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

“Arrest me burg” për nipin e Emiljano Shullazit dhe shokun

Nga Rexhina Biba 0

Gjykata e Krimeve të Rënda, ka lënë në arrest me burg shtetasit Endrit Zela dhe Endrit Qyqja në seancën e mbajtur këtë të shtunë.

Zela, i cili mësohet se është nipi i Emiljano Shullazit u prangos ne ambientet e dhomës së takimeve në burg teksa priste te takonte Shullazin, ndërsa shoku i tij Endrit Qyqja u arrestua brenda një lokali pranë burgut.

Dy të pandehurit akuzohen se me urdhër të shefit të tyre i kanë zhvatur një shumë të madhe parash një biznesmeni.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej