Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arnold Schwarzenegger: I shokuar, i trishtuar, por edhe krenar për Eliza Dushkun

Nga Media 0

Eliza Dushku rrëfeu para pak ditësh se gjatë xhirimeve për filmin “True Lies” është abuzuar seksualisht nga Joel Kramer.
Babai i saj në këtë film, aktori Arnold Schwarzenegger është tronditur nga rrëfimi i aktores shqiptare ndërsa është shprehur se është krenare për të.
Tom, ti u mburre se të gjithë ne e kemi bërë ndonjë gjë. Unë jam i shokuar dhe i trishtuar për Elizën, por edhe krenar që ajo përtej të qenurit një talent i rrallë dhe një grua e jashtëzakonshme është kaq e guximshme“, ka shkruar Arnold Schwarzenegger.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej