Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Aqif Rakipi: Le të hetojnë, nuk kam asgjë për të fshehur

Nga Klodiana 0

Ligjvënësi i PDIU-së, Aqif Rakipi deklaroi për Report TV se ai është i hapur për hetime dhe se nuk është në dijeni të shkeljes së ligjit.

“S’di të kem asgjë, Prokuroria të bëjë verifikimet e të dalë në konkluzion. Kanë kaq kohë me këtë punë, po të kishin gjë do e kishin dhënë. Unë s’kam asgjë për të fshehur”, ka thënë Rakipi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej