Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aplikimet në Policinë e Shtetit, ja si manipulohen rezultatet

Nga Klodiana 0

Ish kryeministri Sali Berisha vijon me publikimin e denoncimeve në Facebook, ku së fundmi një qytetar denoncon konkursin fiktiv për pranimet në Policinë e Shtetit.

Sipas këtij të fundit, përzgjedhja e fituesve është bërë në mënyrë jotransparente dhe pa asnjë njoftim paraprak.

Postimi i Berishës:

Denoncohet kallp konkursi i Evinit dhe Vasal Kimikut të tij si mashtrim i ulët!

Lexoni mesazhin e aplikuesit dixhital. sb

Përshëndetje Doktor Berisha! Para një muaji policia e Lleshit hapi aplikimet në polici për 150 vende për studentët e degëve juridik, informatikë dhe ekonomik. Dje doli Rama me Lleshin edhe njoftuan për fituesit. Nga 150 që ishte njoftuar vetëm 50 u shpallën fitues edhe këta pa asnjë transparencë dhe asnjë njoftim. Nuk dim se çfarë të bëjmë me këtë shtet dhe ku të ankohemi. Rrespekte dhe gjithë të mirat të urojë!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej