Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Anthony ndan Shannon de Lima pas puthjes me Lopez në skenë

Nga Ejona 0

Marc Anthony është ndarë nga bashkëshortja e tij, modelja venezueliane Shannon De Lima pas dy vitesh lidhje së bashku.

TMZ raporton se ndarja erdhi ditën që këngëtari i famshën ndau një puthje tepër pasionante me ish-gruan e tij Jennifer Lopez në skenën e Çmimeve Latin Grammy, gjatë performancës në skenë.

TMZ tha gjithashtu se puthja ishte “e detyruar” nga publiku i cili gjatë gjithë kohës brohoriste në turmë “puthje”.

Pas puthjes Anthony ka mohuar ndonjë lloj romance me 47 vjeçaren teksa më vonë shpërndau në llogarinë e tij në Instagram imazhe duke puthur me shaka miqtë në jahtin e tij privat, duke lënë të mendohej se ai i puth të gjithë në buzë.

jlo22  jlo1

Jennifer Lopez surprizon publikun, puth në skenë ish-bashkëshortin (foto+video)

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej