Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Angelina Jolie pranon se ka një shpresë për t’u ribashkuar me Brad Pitt

Nga Klodiana 0

Rreth një viti më parë u bë kërkesë për divorc nga aktorja e famshme, letrat e të cilit ende nuk janë firmosur megjithëse fizikisht ata janë larg njëri-tjetrit.

Në një intervistë për “Oggi” Angelina sapo ka pranuar se ka një shpresë për t’u ribashkuar me dashurinë e jetës së saj vetëm nëse sjellja e tij është përmirësuar dhe këtë vetëm koha mund ta vërtetojë.

Në fund të intervistës së saj ajo ka shtuar se është shumë e rëndësishme për të dhe fëmijët e saj që çdo gjë të kalojë në qetësi pa u mbushur me inat apo urrejtje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej