Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Angelina Jolie përballë Jennyfer Aniston

Nga Klodiana 0

Angelina Jolie dhe Jennyfer Aniston të dielën mbrëma do të jenë të ftuara të prezantojnë çmime tek Golden Globes.

Angelina Jolie, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë qenë treshja më e përfolur në Hollywood

Jennyfer ka qënë e martuar Brad Pitt, martesë e cila përfundoi në vitin 2005, në kohën kur u xhirua filmi “Ms & Mrs. Smith” ku aktori u dashurua dhe martua me Angelina Jolie. Ndërkohë që edhe martesa Jolie – Pitt ka pak kohë që ka përfunduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej