Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Angelina Jolie e harron Brad Pitt, nis një lidhje të re

Nga Klodiana 0

Pas divorcit me aktorin, Brad Pitt, Angelina Jolie ka vendosur të ketë një partner të ri në jetën e saj.

Sipas Radar Online, Angelina Jolie tashmë ka nisur një marrëdhënie të re me kolegun e saj Garrett Hedlund.

“Ata fillimisht shkëmbyen adresat e emilit, por më pas lanë një takim për darkë. Tashmë Angelina është tepër e kënaqur dhe po gëzon vëmendjen e Garrett”-shkruan portali amerikan.

Sipas Radar Online, Jolie i pëlqen vërtet aktori sepse “është sikur të kesh Brad i ri dhe të pasionuar. Një hakmarrje e bukur romantike për të”.

Dhe nëse shohim fotot e dy aktorëve arrijmë në konkluzionin se Hedlund ngjan shumë me Brad Pitt kur ai ishte i ri.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej