Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Andi Bejtja leksione për konsensus

Nga Klodiana 0

Gazetari Andi Bejtja ka dhënë kontributin e tij që partitë politike të gjejnë konsensusin për të dalë nga kriza.

Me anë një postimi në facebook Bejtja ka publikuar një foto me dy zonja, njëra bashkëshortja dhe tjetra ish-gruaja.

Kontribut për konsensusin. Sot, dua të kontribuoj konkretisht për paqen dhe konsensusin. Ja ku jam me gruan dhe ish gruan. Jam PPE e vërtetë”, shkruan në facebook Bejtja.

Gruaja me flokë të kuqe është gruaja, ndërsa biondja ish-bashkëshortja.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej