Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ambra Angiolini dhe Allegri vendosin datën, ja kur do të martohen

Nga Klodiana 0

Ambra Angiolini dhe Massimiliano Allegri do të martohen në qershor të vitit 2019. Sipas revistës italiane “Chi” trajneri i Juventus dhe aktorja do të zyrtarizojnë lidhjen e tyre në martesë.

Madje ata kanë bërë gati edhe listën e të ftuarve të dasmës. Në një intervistë pak kohë më parë Ambra zbuloi një anë të panjohur të trajnerit italian. “Nuk më intereson nëse dikush e kupton, apo nëse lidhja jonë i pëlqen apo jo të tjerëve. Për herë të parë më intereson vetëm një gjë, që ai do të kthehet gjithmonë tek unë”- ka thënë Ambra.

Ambra dhe Massimiliano ishin çifti i verës së vitit 2018. Ata u fotografuan për herë të parë në qershor duke shkëmbyer puthje dhe ledhatime në plazh. 40-vjeçarja ka qenë e martuar me këngëtarin Francesco Renga, me të cilin u divorcua në vitin 2015 dhe ka dy fëmijë, Jolanda 13 vjeçe dhe Leonardo 11 vjeç.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej