Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Ambasadorja e Kosovës në faqen e parë të revistës amerikane

Nga Rexhina Biba 0

vlora-citaku-655x356

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka zënë faqen e parë të revistës amerikane “Jeta në Uashington”

Në profilin e saj në Facebook, Çitaku ka shkruar se është e nderuar që revista ka përzgjedhur atë për faqen e saj të parë.

“Jam e nderuar që këtë vit revista ‘Jeta në Uashington’ të përzgjedh ambasadoren e Kosovës për faqen e pare të saj e saj”, ka shkruar ndër të tjerash Çitaku.

vlora-ne-uashington-life

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>