Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ambasadorja e Kosovës në faqen e parë të revistës amerikane

Nga Rexhina Biba 0

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka zënë faqen e parë të revistës amerikane “Jeta në Uashington”

Në profilin e saj në Facebook, Çitaku ka shkruar se është e nderuar që revista ka përzgjedhur atë për faqen e saj të parë.

“Jam e nderuar që këtë vit revista ‘Jeta në Uashington’ të përzgjedh ambasadoren e Kosovës për faqen e pare të saj e saj”, ka shkruar ndër të tjerash Çitaku.

vlora-ne-uashington-life

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej