Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Alo pizza taxi, ma sill një “katër stinët” te kazani “Ed’ Shalsi”

Nga Media 0

Kthehen në adresa emrat e deputetëve nëpër kazanët e plehrave në kryeqytet kthehen në adresa

Barcoleta, fotografi të montuara, sharje e fyerje ndaj deputetëve që miratuan ligjin për importin e plehrave. Rrjetet sociale kanë shpërthyer në sulme ndaj deputetëve të shumicës  që miratuan mbrëmë ligjin për importin e plehrave në Shqipëri.  Një prej barcaletave më pikante është edhe kjo:

– Alo, pizza taxi? Dua një “katër stinët” dhe një “diavola”, të lutem.

– Patjetër. Ne ç’adresë?

– Dëgjo, kur të jesh tek kazani “Ed’ Shalsi” më bëj zile, se zbres unë poshtë.

 

 

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej