Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Allegri: Problemi i Dybala janë portierët shqiptarë

Nga Media 0

Portirët shqiptarë kanë pritur dy penallti të argjentinasit Dybala. Përballë Ertrit Berishës dhe Strakoshës ylli juventin nuk ka mundur të gjejë rrjetën nga pika e 11 metërshit.

Kjo nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga trajneri juventin Allegri, i cili pas ndeshjes me Lazion është shprehur me humor: “Problemi i Dybala janë portierët shqiptarë”.

Futbollisti 23-vjeçar për kampionin italian deri më tani ka pasur 73 paraqitje dhe ka shënuar 40 gola.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej