Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Alibeaj: Shqipëria e mbytur në kanabis, Europa në alarm

Nga Klodiana 0

Në një dalje për mediat Enkelejd Alibeaj ka cituar një nga gazetat më të rënsësishme në Greqi i cili thot se Klement Balili, i konsideruar si “Eskobari” i Ballkanit feston çdo natë lirshëm në Sarandë, pavarësisht se është në kërkim ndërkombëtar.

Nga ana tjetër ai theksoi se  mediat italiane çdo ditë raportojnë ngarkesa me drogë që mbërrijnë nga Shqipëria.

Alibeaj thotë se shqiptarët e dinë dhe e po e vuajnë rrënimin e vendit nga droga.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej