Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Aliaj: E kam një krah, Kosovën. Më mungon krahu tjetër, Çamëria

Nga Skenderi 0

Artisti Robert Aliaj i cili veç të tjerash njihet dhe për mesazhet e forta që ai bën. Mbrëmë gjatë spektaklit “Dance with me” në Televizionin Klan bëri një deklaratë për Çamërinë.

Anëtari i jurisë së këtij spektakli, Aliaj është shprehur se i mungon Çamëria.

E kam një krah, Kosovën. Më mungon krahu tjetër Çamëria“, është shprehur Aliaj.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej