Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Albërie ti je? Këngëtarja nuk njihet në fytyrë, çfarë t’i ketë ndodhur?!

Nga Media 0

Këngëtarja e njohur shqiptare vazhdon karrierën e saj në muzikë mes Amerikës, Kosovës dhe vendeve të ndryshme të Europës. Albërie Hadërgjonaj, e cila prej vitesh i mbijetoi tregut muzikor, ka treguar se vitet për të janë thjesht një numër, dhe se ajo është përherë në formë.

Ajo i kushton një rëndësie të veçantë paraqitjes së saj të jashtme, ndërsa ka treguar më herët se për t’u ndjerë e bukur ka kryer disa operacione plastike.

Por foto e saj e fundit ngritën dyshime, nëse këngëtarja ka realizuar ndonjë ndërhyrje tjetër plastike apo ky ndryshim vjen falë makijazhit.

Albërie Hadërgjonaj publikoi në Instagram një foto, ku shfaqet në një nga lokalet në Manhattan e veshur e gjitha me të bardha.

Përshtypje të bën pamja e saj më e rinuar dhe nuk dimë se cila është arsyeja e këtij ndryshimi: operacioni plastik, makijazhi apo “photoshop”-i?

https://www.faxweb.al/alberie-ti-je-kengetarja-e-njohur-nuk-njihet-ne-fytyre-cfare-ti-kete-ndodhur/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej