Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Albano Bogdo: Fama më shkatërroi, 1 vit e gjysmë vetëm alkool e femra

Nga Media 0

Mëngjesin e sotëm nga studio e Rreze Dielli ,aktori Albano Bogdo ka folur për pjesën më të vështirë të jetës së tij.

“Për rreth 3 vjet e gjysëm jam kuruar dhe vazhdoj ende të kurohem sepse më zë paniku dhe ankthi. Unë që ti bija shkurt, – shprehet Albano, -zgjodha pijen dhe jetën e shfrenuar.

Pija 2 shishe alkool në ditë. Dhe kjo zgjati për afro 1 vit e gjysëm-2 vjet. Tani më duket sikur më zënë mallkimet e 300 400 njerëzve që kam lënduar.”

Më tej gjatë intervistës, Albano tregoi se këtë problem e ka superuar dhe që prej 2 qershorit 2016 nuk ka konsumuar asnjëherë alkool. Ky problem madje e bëri atë që të ndahej edhe nga e fejuara.

Ai falenderoi 2 mjekët e tij që e kanë ndihmuar dhe vazhdojnë ta ndihmojnë pa i kërkuar asnjë shumë monetare. Arsyeja kryesore e këtij problemi ka qenë fama. Albano e ka patur të vështirë të mësohet me jetën që sjell të qënit i famshëm.

http://shqiptarja.com/vip_spektakel/2714/albano-bogdo-fama-m–shkat-rroi-1-vit-e-gjysm–vet-m-alkool-e-femra-469688.html?pos_8

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej