Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Alban Skënderaj: Shqipëri! Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa ti plot 104!

Nga Skenderi 0

Çifti i këngëtarëve Miriam Cani dhe Alban Skënderaj sot fetojnë një vjetorin e vajzës së tyre të vogël Ameli.

Me anë të një postimi në rrejtin social facebook këngëtari shumë i dashur për publikun Alban Skënderaj ka uruar në mënyrë të veçantë  vajzën e tij dhe sigurisht ditën e pavarësisë së Shqipërisë, ku shkruan:
“Mirëmëngjes Shqipëri! Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa ti plot 104!”

Ja se si e shpreh urimim në këtë ditë gëzimi për të gjithë shqiptarët dhe dyfish për të Alban Skënderaj:

Mirëmëngjes Shqipëri!
Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa ti plot 104! Ne urojmë me gjithë zemer që ajo të jetoj një jetë të lumtur e një ditë, si ty të festojë 104 vjetorin e saj, ndërsa ti, të jetosh në përjetësi ..
Gëzuar të gjithë shqiptarëve! 🇦🇱❤

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej