Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Alban Skënderaj i bashkohet grupit të trajnerëve në “The Voice of Albania”

Nga Rexhina Biba 0

 

Alban Skënderaj do të jetë antari më i ri që do ti shtohet grupit të trajnerëve në “The Voice of Albania 6”.

Lajmin në fillim është bërë i ditur nga faqja zyrtare e “The Voice of Albania” në Instagram, më pas ka qenë vetë këngëtari që e ka shpërndarë njoftimin në llogarinë e tij në Facebook dhe Instagram.

Këngëtari pop i muzikës shqipëtare duket i lumtur në pritje të kësaj eksperience artistike në kërkim të zerit më të bukur shqipëtar.

alban-skenderaj

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej