Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Alarmohet Ambasada Amerikane në Tiranë, një valixhe e dyshimtë pranë murit rrethues

Nga Media 0

Një valixhe e dyshimtë është gjetur pranë murit rrethues të Ambasadës Amerikane.

Valixhja është lënë në këmbrë pranë murit ndërsa Ambasada ndodhet në rrugën e Elbasanit e cila është një nga zonat më të populluara të kryeqytetit.

Ka psur raste të tjera kur studentët kanë harrur valixhet pranë Ambasadës, duke qenë një zonë e populluar prej të rinjve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej