Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Alarm për bombë në Gjykatën e Lartë në Athinë, mbeten pak minuta nga afati i shpërthimit

Nga Media 0

Të gjithë banorët që jetojnë pranë qendrës së Athinës janë evakuuar, pas një alarmi për bombë.

Një telefonatë anonime në zyrat e medias greke Zougla.gr ka alarmuar autoritetet se një pajisje e telekomanduar me një sasi eksplozivi do të shpërthejë pranë ambienteve të Gjykatës së Lartë në rrugën Lukures në orën 11:38.

Në vendngjarje ndodhet policia si edhe forcat xhenio, të cilët po punojnë për të gjetur lëndën e mundshme plasëse.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej