Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Akuzat e Ramës ndaj deputetit gjerman, reagon Doris Pack: Turp, ai mendon se të gjithë mund të blihen e shiten

Nga Media 0

Pas deklaratave të kryeministrit Rama në adresë të Kryetarit të Komisionit të Çështjeve të BE-së në Bundestagun gjerman, Gunther Krichbaum ka reaguar Doris Pack.
Pack e ka quajtur deklaratën e Ramës një histoi mashtruese e fabrikuar nga vetë kryeministri.

 “Një histori e pabesueshme dhe e fabrikuar në mënyrë perfekte nga #Edi Rama, kryeministri shqiptar, për shpifje ndaj #Gunther Krichbaum, kryetar i Komisionit të Evropës në Bundestagun Gjerman. #Rama mendon për të tjerët se janë në kategoritë e tij: të gjithë mund të blihen e shiten. Turp për të dhe gazetarët që përhapin shpifjen”, ka shkruar ajo në Twitter.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej