Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aktorja e njohur “shpërthen” kundër Ramës: Mos na trego ekspozita, po dili në krah Saimirit

Nga Media 0

Edhe pse mazhoranca po kalon një moment të vështirë politik, kreu i qeverisë e ka nisur ditën me një postim të zakonshëm që lidhet me një ekspozitë.

Mes komentuesve që i kërkojnë kryeministrit që të mbrojë Tahirin është edhe aktorja e njohur Eni Jani.

“Nuk dua të besoj që e ke nxjerrë këtë status sot.

Njerëzit janë gati të dalin në protestë se nuk po i dilni zot Saimirit, ti thua ekspozitë…

Më diket sikur po talleni me besimin që ju është dhënë.

Ky është moment shumë i rëndësishëm dhe për ju personalisht, nëse nuk i qendron në krah Saimirit ju do të zhgënjeni shumë njerëz që besuan në ju.

Në mos mendoni për Saimirin, mendoni për figurën tuaj të paktën…

Dëshpërim, zhgënjim…”, shkruan ajo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej