Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Aktori Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje e rëndë, qeveria jep 5 mln lekë për ta kuruar jashtë

Nga Media 0

Aktori Ndriçim Xhepa prej kohësh vuan nga një sëmundje e rëndë, ndaj qeveria shqiptare ka akorduar shumën prej 5 milionë lekësh të reja që ai të kurohet jashtë vendit.

Qeveria ka akorduar fondin për kurimin e aktorit në mbledhjen e kësaj të mërkure.

Kontributi i Xhepës në kinematografinë shqiptare ëshët i pakrahasueshëm. I urojmë shërim të shpejtë aktorit dhe pse jo presim ta shohim sërish në role.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej