Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Aksidentohet polici/ Makina përplaset me motorçikletën në Pezë Helmes

Nga Rexhina Biba 0

Një punonjës policie është aksidentuar ditën e sotme në vendin e quajtur Pezë Helmes, ku një automjet me  drejtues shtetasin  Fatos. S  ,45 vjeç ka aksidentuar shtetasin me iniciale E.K ,42 vjeç punonjës Policie.

Mësohet se polici ishte duke udhëtuar me mjetin tip motorçikletë.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar menjëherë policia dhe ambulanca.  I dëmtuari u dërgua  në S.Q.U, në gjendje jo te mirë shëndetësore.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga policia  për veprime te mëtejshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej