Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Aksident te Kryeministria

Nga Media 0

Një këmbësor është përplasur nga një automjet në afërsi të selisë së kryeministrisë në Tiranë.
I plagosuri u dërgua menjëherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në aksident është përfshirë dhe një tjetër mjet i cili ka përfunduar në trotuar.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej