Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident te Kryeministria

Nga Media 1 lexime0

Një këmbësor është përplasur nga një automjet në afërsi të selisë së kryeministrisë në Tiranë.
I plagosuri u dërgua menjëherë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në aksident është përfshirë dhe një tjetër mjet i cili ka përfunduar në trotuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej