Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Aksident i rëndë në Tiranë, përmbyset automjeti

Nga Media 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Hoxha Tasim” në Tiranë.

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ku njëri prej tyre është kthyer përmbys në rrugë.

Fatmirësisht drejtuesit e mjeteve kanë pësuar lëndime të vogla dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej