Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Aksident i rëndë në Itali, vdes kamionisti shqiptar

Nga Klodiana 0

Një shqiptari në Itali, humbi jetën pas një aksidenti të rëndë në Itali. Ngjarja ndodhi në autostradën A22, shumë pranë daljes në jug të Veronës. Mediat italiane raportojnë se viktima është një 51-vjeçar shqiptar, i cili drejtonte kamionin është përplasur me një tjetër mjet të ngjashëm.

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari punonte në një ndërmarrje transporti në Paduan. Ndërkohë, aksidenti solli bllokimin edhe të trafikut në këtë aks. Policia po heton lidhur me ngjarjen.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej