Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Burrel, një i vdekur dhe tre të plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur dhe 3 të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Burrel-Komsi.

Bëhet me dije se një makinë është përplasur me një motor, ndërsa ka goditur edhe 3 persona në trotuar.

Mësohet se viktima është Gentian Hani 28 vjeç, ndërsa identiteti i të plagosurve nuk bëhet i ditur. Policia vijonë hetimet për zbardhjen e shkaqeve e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej