Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Aksident në Vlorë, makina del nga rruga, plagoset rëndë pasagjerja

Nga Klodiana 0

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës me pasojë plagosjen e një personi.

Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec kur 23-vjeçari me inicialet F.A duke drejtuar mjetin tip “Seat”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, e për pasojë ka mbetur e dëmtuar pasagjerja, shtetësia S.Q.

Kjo e fundit është transportuar në Spitalin Rajonal Vlorë për të marrë mjekimin e nevojshëm dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po vijon punën për përcaktimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej