Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Aksident në Tiranë, makina përplas nënën me fëmijën

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një grua bashkë me fëmijën e saj.

Bëhet me dije se në zonën e ish-Fushës së Aviacionit një automjet tip BMW ka përplasur një makinë ku ndodhej një grua, bashkë me fëmijën rreth moshës 5- vjeçare.

Si pasojë e përplasjes ka pësuar dëmtime serioze gruaja, ndërsa është plagosur dhe fëmija. Nëna dhe i vogli janë dërguar në spital për marrjen e ndihmës së nevojshme.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për të zbuluar çfarë ka ndodhur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej