Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Aksident në Lezhë, humb jetën 64-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë me pasoj vdekjen e një 64 vjeçari, ka ndodhur mëngjesin e së premtes në qytetin e Lezhës.

Bëhet me dije se shtetasi me inicilet M.Xh. drejtues i kamionit, aksidentoi për vdekje një  64 vjeçar banues në Lezhë.

64-vjeçari pas ndihmës në Spitalin e Lezhës është dërguar në spitalin e Traumës Tiranë,  ku më pas  ka ndërruar jetë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej