Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Aksident në Korçë, humb jetën 16-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një 16-vjeçar është aksidentua për vdekje pranë varrezave të qytetit të Korçës.

Mësohet se viktima është i riu me iniciale Q.H, banues në lagjen nr.4 të qytetit juglindor.

Policia bën me dije se 16-vjeçari u aksidentuar nga një automjet tip BMW i drejtuar nga shtetasi M. Myftaraga, 25-vjeç banues në Korçë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej