Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Itali, humb jetën 50-vjeçarja shqiptare

Nga Klodiana 0

Një 50-vjeçare shqiptare ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Itali. Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në San Lazzaro të Bolonjës rreth orës 6:45.

Mësohet se mjeti që aksidentoi për vdekje shqiptaren, identiteti i të cilës nuk dihet, drejtohej nga një italiane që banonte në Bolonja.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa policia po heton rreth aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej